Solo Latino šokiai Moterims ir Merginoms – Šokių studija Solo latino

Solo Latino šokiai Moterims ir Merginoms

Solo Latino šokiai MOTERIMS IR MERGINOMS

 

 

Mokytis šokti – visada pats laikas. Jeigu jau seniai svajojate sportuoti, grakščiai judėti, pagražinti savo kūną ir tuo pat metu smagiai leisti laiką, patirti teigiamas emocijas – kviečiame Jus į Solo latino šokių treniruotes damoms.
Visus, kurie neturi poros, kviečiame išmokti šiuo metu pasaulyje labai populiarių „Solo Latino“ šokių. Jei neturite šokių partnerio, bet svajojate išmokti šokti – ši grupė kaip tik jums! Solo Latino užsiėmimai, specialiai sukurti moterims, leis mėgautis Pramoginių šokių žingsneliais bei padės lavinti kūną.
Tai nėra linijiniai šokiai, „Solo Latino“ programa susideda iš visų Lotynų Amerikos šokių, tiesiog jie yra mokinami šokti po viena. Šioje grupėje Jums nereikės prie nieko derintis, mokymosi greitis priklausys tik nuo Jūsų pačių. Čia nesvarbu nei amžius. Esate tik Jūs ir muzika. Šokti išties smagu: esate bendraminčių būryje, aktyviai leidžiate laisvalaikį ir Jūsų nuotaika puiki.
 
Solo Latino Tai visame pasaulyje populiarus šokio stilius. Solo šokiai šokami po vieną ir nereikalauja partnerio, todėl labiausiai paplitę tarp moterų ir merginų. Šokių mokymo programa suteiks džiaugsmo ir laisvės pojūtį, kartu su profesionaliu treneriu salsos, čia čia, rumbos, sambos ir kitų šokių ritmu Jūs nukeliausite į Lotynų Ameriką.
Solo Latino – tai judesys, gera nuotaika, šypsenos ir pozityvios emocijos!
Šie šokiai yra šokami po vieną, sustojus linijomis. Čia jūs puikiai praleisite laiką draugiškoje kompanijoje, šoksite pagal linksmą, ritmišką muziką, atsipalaiduosite po dienos darbų. Išmoktus šokius galėsite pademonstruoti savo draugams per vakarėlius bei nesudėtingus judesius pamokinti patys, tuo praturtindami vakaro programą.
 
Ateikite ir įsitikinsite patys!
 
Treniruočių metu:
– išmoksite Pramoginių šokių žingsnius, kuriuos vėliau galėsite pritaikyti ir poroje
– tobulinsite muzikalumą, gebėsite atskirti skirtingiems šokiams tinkančią muziką
– lavinsite savo laikyseną, lankstumą, artistiškumą
– įgausite pasitikėjimo