Pramoginiai Solo šokiai mažiukams, vaikams ir jaunimui – Šokių studija Solo latino

Pramoginiai Solo šokiai mažiukams, vaikams ir jaunimui


Norime pasirūpinti Jūsų vaikučių užimtumu po darželio ar mokyklos!
Dažnai tėvai klausia: „Ką daryti, jei dukra neturi poros?“ Nenusiminkite, lankykite treniruotes, nes visame pasaulyje sparčiai populiarėja solo šokiai. Ir mergaitės, ir berniukai, neturintys partnerio, gali dalyvauti šokių šventėse ir varžybose su solo šokėjų grupe.

Pramoginiai šokiai – tai puiki papildomo ugdymo dalis, laisvalaikio praleidimo būdas ir tapogi sportinė bei varžybinė veikla. Šokis lavina judesių koordinaciją, ritminę klausą, ugdo gražias ir harmoningas asmenybes.
Vaikui augant, ypatingas dėmesys turi būti skiriamas jo ugdymui.
 
Šokių grupė vaikams – geriausias pasirinkimas, norint skatinti vaiko kūrybiškumą bei didinti pasitikėjimą. Pramoginių šokių treniruočių metu mažieji:
– mokosi pagrindinių Pramoginių šokių žingsnelių
– tobulina klausą, atliekant specialius muzikalumo pratimus
– stiprina raumenukus atlikdami mankšteles
– lavina laikyseną, gerina koordinaciją
– socializuojasi kartu su kitais bendraamžiais
– ruošiami pasirodymams bei varžyboms
 
Pramoginiai šokiai – tai nuotaikos ir teigiamos energijos šaltinis. Išmoksite Europinio stiliaus klasikinius (lėtas valsas, tango, vienos valsas, fokstrotas ir kvikstepas) ir Lotynų Amerikos (samba, čia čia, rumba, džaivas ir salsa) šokius. 
Kodėl kviečiame tėvus leisti savo vaikučius mokytis šokti? Todėl, kad šokis yra ir sportas, ir menas – čia lavinamas ne tik kūnas, bet ir graži, savarankiška asmenybė.