Mergvakarių, gimtadienių šokių pamokos – Šokių studija Solo latino

Mergvakarių, gimtadienių šokių pamokos

Leiskite prisidėti prie Jūsų mergvakario ir mes jį paversime nepamirštamu! Pažadame, atmosfera bus ypatinga ir nuotaikinga!🤩 O jeigu ne visos esate šokančios, nesijaudinkite, ši programa nepriklausys nuo jūsų šokio patirties.❤️

✨1. Solo pamoka. Jos metu būsimoji nuotaka ir jos draugės turės galimybę pašokti du arba tris skirtingus Lotynų Amerikos šokius.

✨2. Solo choreografija. Jos metu būsimoji nuotaka ir jos draugės bus mokinamos solo šokio choreografijos, kurią pamokos pabaigoje galėsite sušokti visos kartu(o gal ir per vestuves?). Tai nebus eilinė solo pamoka, nes Jūs mokysitės šokti ne tik kojomis, bet ir rankomis, kūnu, akimis.

Kokia skambės muzika? Nuo Lotynų Amerikos ritmų iki populiariosios muzikos.🎵

Atsineškite savo užkandžių, gėrimų ir pertraukėlių metu mėgaukitės laisvu laiku. Mes suteiksime šampano taures, jums dėl to nereikės sukti galvos.🥂

Kad prisiminimai išliktų ilgam, pamokos metu ir po jos nusifilmuosime visą šokį kartu, taip pat įsiamžinsime nusifotografuodamos. Išmoktas šokis gal taps ne tik prisiminimas bet ir staigmena svečiams šventės dieną? Viskas priklauso nuo Jūsų!

Nekantraujame švęsti kartu su Jumis!🤍